| AlexL28 a întrebat:

Cand cumperi un stick sau un card de memorie chiar conteaza marca, adica difera calitatea in functie de marca, si ce difera mai exact?

Răspuns Câştigător
| ralfconsult a răspuns:

Nu calitatea, difera viteza de transfer, copiere pe stick si copiere de pe stick. Eu personal recomand Kingston, e un brand foarte bun.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ele sunt universale nu se tine cont de marca cand se cumpara, memoria care o are e importanta cea de 24 sau 16 Gb e cea mai mare.

| horia2012 a răspuns:

Clasa conteaza. Cu cat e mai mare cu atat e mai bine. Din pacate la multe nu se specifica asa ca le alegi dupa viteza de scriere.