| anonim_4396 a întrebat:

Cand deschid laptopul, lucrez putin la el, si am sunet, iar dupa putin timp numai se aude nimic, si trebuie sa ii dau restart.Nu este o inca o saptamana de cand instalatorul mi-a instalat altefel de Windows(mai exact Windows 7 Nvidia)Ce ar trebui sa fac, ca sa numai imi faca figuri cu sunetul, ca deja m-am saturat!

4 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Cheama instalatorul din nou happy

| lavinik a răspuns:

Buna am si eu laptop si mie imi facea fente cand aveam windows 7 dar mi-am instalat alt windows si acum nu-imi mai face nici o fenta instaleaza-ti alt windows este parerea mea pentru ca nu e bun pentru laptopuri papa

| VladuZ0R a răspuns:

Vezi ca ai un virus care iti dezactiveaza driverele din pc la un interval de timp. Instaleaza un Antivirus bun sau un Trojan Remover. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai un virus care opreste sunetu.Sa nu mai dai restart, ar trebui sa scrii in start: services.msc si sa cauti in lista Windows Sound sau Windows Audio, click dreapta pe el si start.