| akex a întrebat:

Cand deschid Modern Combat 3 Fallen Nation pe Samsung I9001 Galaxy S Plus imi spune,, You do not have enough space on your memory card to install the game. You need to delete 1656 MB from your applications(video, images)". Am un card de 8GB si mai am liber 5GB si plus ca mai are si telefonul 8GB.Jocul a mers dupa ce l-am instalat de pe Wi-Fi dar am mai instalat si BackStab si dupa aia nu a mai mers. Ce sa ii fac?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sterge din card folderele: lost.dir si andoid.secure. Apoi cauta in un fodler andoid frezenta jocului, si sterge ce urme au ramas dupa el. Si incearca iarasi.

| Innovation a răspuns:

Pai chiar nu stiu sigur de la ce ar putea fi, dar chiar daca ai multa memorie libera incearca sa mai stergi programe sau aplicatii nefolositoare.Sau daca zici ca dupa ce ai instalat BackStab nu a mai mers incearca sa-l dezinstalezi.Bafta!

| LaurentiuOH a răspuns:

Dezinstalezi backstab

| akex explică:

L-am dezinstalat si Modern Combat zice la fel!