| bogdan324 a întrebat:

Cand deschid un joc atunci un fisier din folder-ul jocului se sterge,fisierul s numeste buddha.dll,si mereu cand deschid jocul imi zice ca aplicatia nu se poate deschide corect, iar dupa aceea daca deschid jocul fara acel fisier zice ca are nevoie de el.Intrebarea ea este: cum pot face sa nu se mai stearga acel fisier? nu am antivirus

2 răspunsuri:
| cristian100 a răspuns:

Firewallul sau alt program gen anti-virus se instaleaza deodata cu windowsul. Buddha.dll este un dll cu virus care iti face calculatorul sa nu mai porneasca dupa 2 saptamani.Sterge jocul cat mai repede.

| bogdan324 explică (pentru cristian100):

Bine,am rezolvat cu alt crack, care nu continea acel dll