| alin567 a întrebat:

Cand deschide un prieten calculatorul ii da eroarea: insert boot devici, si dupa press and key si nu merge ce sa fac, trebuie sa reinsteleze windowsul?

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Problema e de la HDD.Scoate HDD si pune-l la loc. Daca iti apare aceeasi eroare, iti trebuie un HDD nou

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Nu...aceeasi problema am avut-o si eu... uitate pe acest video si daca nu tea lamurit mai uitate pe acolo
http://www.youtube.com/watch?v=13PO7O_yTRE

| alin567 explică (pentru BiAnCaIoAnA2000):

Mie imi arata asa Reboot and select proper boot device or insert media in selected boot device and press a key si ii dau restart si imi apare tot asa trebuie sa reinstalez windowsul?