| BeniB a întrebat:

Cand incerc sa intru pe Youtube sau Google imi apare asta

Conexiunea nu este privată

Atacatorii pot încerca să vă fure informațiile de pe www.youtube.com (de exemplu, parolele, mesajele sau informațiile despre cardurile de credit).

Nu stiu ce are dar de curand mi-am facut un nou cont de Steam (uitasem parola la cel vechi)

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă știi că ai Windows furat din sursele alea populare printre voi și l-ai mai și activat ilegal, atunci știi deja că ai un virus real în PC, virus ce încearcă să străpungă SSL-urile YouTube-ului.Vezi că de atacu informatic reușește intri în închisoare pentru pătrundere neautorizată într-un sistem informatic.E pe bune treaba asta. Poți zice tu că nu tu ai făcut că de pe Pc-u tau s-a lansat atacu informatic, deci tu plătești!
Remediu.
Resoftrare cu verificare prealabilă a stării hardware-ului folosind softuri specializate de service hardware, apoi re-softare cu o platofrmă Microsoft sau Os LEGITIM.Chiar de e ne licențiat(trial) în cazul softurilor Microsoft, macar știi ca e legitim și nu conține viruși reali(ca cei comerciali ți vede așa numitu antivirus, care de fapt e doar o țeapă comercială infectă). Succes

| K0sti a răspuns:

Verifica data si ora la PC!