| lOvEbwN a întrebat:

Cand intru in recovery la Orange zilo, si sa-i dau "wipe data/factory reset" imi zice "--Wipping data...
Mount /data error, force format /data
Formatting user data fail.
Ma poate ajuta cineva?
nu e bagat cardul, oricum nu era cardul de la telefon, deci nu cred ca e vreo ceva pe el.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomandam sa mergi cu telefonul si actele acestuia catre cel mai apropiat magazin Orange, pentru a fi trimis in Service.

O zi buna,
Orange Helper

| lOvEbwN explică (pentru OrangeHelper):

Asta am făcut-o deja, dar de ce să plătesc 350 de lei (mai mult decât valorează acest telefon) ca să mi-l facă?
Având în v edere că are 3 linii pe ecran, sticla fiind puţin spartă.