| highheels a întrebat:

Cand pc ul la folosirea programului apowersoft se blocheaza si apare mesajul(NU KERNEL) ca sunt erori si trebuie sa se restarteze, problema e la hard, sursa, procesor sau rami? (suprasolicitarea carei componente e problema?) ps windows recent instalat, se misca foarte bine si nu mi-a facut pana acum astfel de probleme al meu calculator...

1 răspuns:
| nicu991 a răspuns:

Erorile alea au un cod. Cauta-le pe net si afli unde e problema. Încearcă si cu alt program de screen recording (ex. OBS Studio).