| cFlorin a întrebat:

Cand se poate prelungi un Abonament la ORANGE? Ma pot duce oricand sa il prelungesc sau il pot prelungi doar dupa ce se termina?

5 răspunsuri:
| Aniisoara a răspuns:

Pai daca este de abia deschis abonamentul dupa 24 de luni de la perioada contractuala, contractul expira si poti face prelungire de 12 sau 24 de luni sau ai dreptul s-a inchis abonamentul daca vreiwinking

| Aniisoara a răspuns:

Adica daca ai facut azi abonamentul de abia peste 24 de luni iti expira si poti sa il prelungesti...iar ei drept multumire ca ai optat inca odata pentru serviciile lor iti dau o cartela de 5$ ...sau poti sa iti iei un telefon la prelungire de abonament.dar nu iti scade mult din suma telefonului.

| Aniisoara a răspuns:

Daca contractul este valabil poti sa il prelungesti in doar daca vrei sa schimbi abonamentul...

| Felix2009 a răspuns:

Il poti prelungi inainte de terminarea. Dupa ce se termina nu mai trebuie sa mergi sa-l prelungesti pentru ca se continua automat, daca tu nu soliciti sa il reziliezi.

| flavius85 a răspuns:

Buna! il prelungesti dupa ce se termina binenteles, dar poti prelungii si acum pe cati ani doresti