| rlr09 a întrebat:

Care antivirus e mai bun: Eset NOD32, Avira, Avast, Bitdefender, Norton, Kapersky sau Avg?

11 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Kaspersky

| KodrutZ a răspuns:

Iti dai seama ca raspunsurile vor fi pur subiective, nu? Ia mai bine si uita-te la niste teste profesioniste si trage singur concluziile:
http://www.av-comparatives.org/
http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

| akka4 a răspuns:

1.kaspersky. 2.Norton. 3. Avast. 4. Avira. 5.Eset. 6. AVG. 7.Bitdefender.winking asta este parerea mea despre aceste programe (le-am testat pe toate) acum folosesc kaspersky internet security 2012. foarte bun programul dar consuma multe resurse, precum si norton symantec 2012winking pe viitor raman la Avast sau Avira. sunt foarte multumit de rezultatele oferite de aceste doua programe(Avast si Avira)

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Mie mi se pare ca acestea 3 Eset NOT32, avira si norton

| downdl a răspuns:

Daca te decizi sa folosesti norton uite aici promotie Norton Internet Security 2012 – Licenta gratis pentru 3 Luni: http://downdl.com/......ru-3-luni/

| MareleD a răspuns:

Norton 2012

| angelicsin a răspuns:

Bitdefender toata ziua, ia asta cu unpic de sare dar eu il folosesc de ani si nu am avut nici un virus

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Salut! Eu am folosit multe antivirusuri si iti zic sa ramai la bitdefender sau kaspersky. Sa nu folosesti niciodata avast ca nu e bun de nimic. Cu avastul la scanare nu mi-a gasit niciun virus! Am bagat dupa aia nod 32 antivirus 6 si la scanare mi-a gasit 58 parca happy. Avira nu e prea bun, avastul vai da capul lui, estetul foarte bun iar bitdefender cel mai bun. Eu am acum kaspersky iar calculatorul se misca perfect cu el. Am incercat si eu bitdefender dar pc-ul imi mergea greu si nu degeaba se zice ca mananca o gramada de resuerse. Eu zic sa ramai la acesta daca ai pc bun si iti merge bine. Acum avem cu ce sa ne mandrim in toata lumea, cu bitdefender happy. Funda please

Răspuns utilizator avertizat
| anonymos16 a răspuns:

Eset nod 32 este foarte bun til sugerez cu ancredere eu am nod32 si am pc luna