| rlr09 a întrebat:

Care antivirus e mai bun dintre astea: Eset, Avira, Avast, Bitdefender, Norton, Kapersky sau Avg?

11 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

1 bitdefender 2 Kapersky 3 Avast 4 Norton 5 Avg 6 Avira 7 Eset. Acesta este un clasament personal ca sa vezi ce antivirus ti se potriveste ia versiunea de 30 de zile a fiecarui produs si testeazale si vezi care este mai bun pentru tine.
Trebuie sa stii ca antivirusul perfect nu exista cel mai bun antivirus esti tu. Eu cand am inceput sa descopar secretele pc-ului ma saturasem de toti prietenii care imi ziceau ca antivirusul x este cel mai bun ba nu y este cel mai bun asa ca am luat versiunea de 30 de zile a fiecarui produs antivirus si m-am oprit la ala care m-a multumit pe deplin cea ce iti recomand sa faci si tu. Eu acum folosesc Avast versiunea free.

| BlueEyes a răspuns:

Norton cu siguranta.

| Andrei7520152 a răspuns:

Nu stiu care e cel mai bun, dar am observat ca fiecare afecteaza putin diferit sisyemul. De ex, eu foloseam Eset32 pe calcul meu vechi (xp sp3, 1.5GB Ram, 512 video) si imi incetinea jocurile ceva oribil, toate imi mergeau sacadat, chiar si alea vechi. totusi, la 1.5gb, e prea de tot. am instalat dupa aia avira free, si n'am mai avut probleme. e recomandat sa nu'ti instalezi mai mult decat un singur antivirus

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Ce da-ti seama, frate descarca AVG, e cel mai bun.Avg 2012.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

In comparare cu ceilalti AntiVirusi, AVG 2012 poti sa il descarci gratis si poti sa ill tii cat vrei tu, in schimb la ceilalti ai doar 30 de zile gratis, dupa trebuie sa platesti.

| Cosmotel a răspuns:

Bitdifender. e desemnat castigator de mai multe site-uri de specialitate.

| itextrat a răspuns:

Un top cu cei mai buni antivirusi din 2016: http://www.digitalcitizen.ro/......-al-anului

| Razeph a răspuns:

Norton si Karspersy

| DezdemonaM a răspuns:

Bitdefender

| cutzubica a răspuns:

AVG 2012 e Foarte bun! Incearcal!

| Dafuck a răspuns:

Norton sh Avg!