| deny a întrebat:

Care chitara e mai buna
FENDER STRATOCASTER
file:///C:/Users/denis/Downloads/images.jpg
sau GIBSON SG
file:///C:/Users/denis/Downloads/gibson-sg-standard.jpg

?
in vacanta de vara imi iau chitara electrica si nu stiu care sa aleg
care e mai buna pentru piese rock de la AC/DC sau mai multe etc

Răspuns Câştigător
| Chucky666 a răspuns:

Mosule daca te referi la Brandurile mari Gibson si Fender o sa te stoarca de bani! dar mai sunt sub-brandurile Squier by Fender si Ephiphone de la gibson care sunt mai ieftinehappy si nu sunt copii sunt si alea de firma.si iti recomand SG-ul cu increderehappytongue

3 răspunsuri:
| Crina_7980 a răspuns:

Linkurile care le-ai dat le poţi deschide doar tu. Încearcă să încarci imaginea undeva sau să găseşti alta pe google

| luga a răspuns:

Sunt sigur ca fender stratocaster

| alexrockRO a răspuns:

Daca asculti AC/DC si etc..eu iti propun sa iti iei Gibson SG