| ungurubulan24 a întrebat:

Care dintre aceste doua placi este mai buna?
VTX3D AMD Radeon HD5450 2048MB DDR3 64bit sau VTX3D AMD Radeon HD6450 2GB DDR3 64bit, Low Profile.

funda!

Răspuns Câştigător
| bogdannutz a răspuns:

Leadtek gts 450 mi se pare mai buna.Eu asa am ales dintre asta si HD5450 2048MB

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce-s cu gunoaiele asta? Le-ai ales dupa cantiatea de memorie, nu? Ambele sunt la fel de proaste, d aca intr-adevar esti curios

| yoastamika a răspuns:

Eu as opta pentru prima asa o am si eu si e nemaipomenita de buna love struckse incalzeste in mai putin de 2 minute love struck
Sper sa te-am ajutata! puppy dog eyes

| Horatio17 a răspuns:

AMD Radeon HD6450 2GB DDR3 64bit...