| CelMaiProstDinCurteaScolii a întrebat:

Care e cel mai bun 1) internet ex.
2) mozilla firefox
3) google crome
4) opera happy
folosesc internet ex si mozilla si nu-s prea multumit? deci care e mai bun.big grin dau si funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Optima a răspuns:

Google chrome si opera

67 răspunsuri:
| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Eu folosesc google chrome si imi plc =p~ inainte aveam i. e. dar nu mi placea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In opinia mea 1 google chrome si 2 mozila firefox

| ONU_2429 a răspuns:

Google crome big grin

| BruneTTe a răspuns:

Mie`mi place mult Mozilla si nu renunt la el. mi se pare cel mai bunhee hee

| oana.. a răspuns:

Eu am google chrome si este foarte bun:d

| Mmarryy a răspuns:

Eu folosesc mozilla si mi se pare cel mai bun. Internet explorer mi se bloca des si am renuntat la el iar opera nu imi placea deloc. happy

| Psihologul a răspuns:

Google Crome. Recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Crome si Opera nu am folosit deloc pana acum.

Am avur Mozilla la care mi-a placut ca aveam optiunea de a
deschide mai multe ferestre intr`una singura, dar totusi mergea foarte greu si.no talking

De mult timp Am Internet Explorer care mi se pare cel mai bun.

| UNfriendLY a răspuns:

1) google chrome
2) opera
parerea mea : in ordinea aia, cele mai bune :=)

| RMC a răspuns:

Opera FTW
incearca si o sa vezi

| Eusunteu a răspuns:

Eu folosesc google chrome. E super.incearca=l nu o sa=ti para raubig grin...

| crisssy a răspuns:

Eu zic ca mozilla firefox...
si eu la fel folosesc mozilla si internet ex...si sunt mai multumita de mozillawinking

Cu bine, Crissy:*:*:*

| B3stgirl a răspuns:

Eu folosesc google chrome si sunt multumita!happy

| ღღღellaღღღ a răspuns:

Dupa mine Mozilla e cel mai bun tongue funda? big grin

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

1. Safari
2. Chrome
3. Firefox
4. Explorer
eu sunt pe explorer il modific cum vreau ca e simplu facut rolling on the floor

| AdDeEa a răspuns:

Eu in ultimu timp fol numai google chrome.
Folosesc si internet explorer decat cand st pe siteul pentru posturi tv online.

| papushikroz a răspuns:

Eu folosesc Opera si sunt foarte multumita de el.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Opera si google chrome. Eu momentan folosesc google chrome. e un browser bun.Bafta!

pa, pa.

| Диана a răspuns:

Eu folosesc Google Chrome si... e asa si asa. laughing

| georgyana87 a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de google crome dintre toate happy

| nobilul a răspuns:

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu le-am incercat pe toate si votez categoric pentru Google Chrome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Google Chrome, Opera a inceput sa "schimbe" paginile, multe erori, mozzila e cam greu de lucrat cu el, Internet Explorer, neahlaughing, merge tare greu, se incarca greu paginile iar Chrome e acceptabil.happy

| Alissa193 a răspuns:

Le-am incercat pe toate si sincer ma avantajeaza MozillaFirefox.Alege-l pe cel care iti convine!

| AloneQsFini a răspuns:

1.Internet explorer este un jeg de borwser(scuza'mi expresia)dar se misca greu plus ca apar multe la toolbars bifate...
2.Mozilla Firefox folosesc si eu si mi se pare destul de rapid.meniu foarte accesibil dar am auzit ca e forate vulnerabil in protejarea parolelor pe care le ai la "remember"
3. Google Crome producatori spun ca este cel mai rapid browser si par sa aina dreptate insa mai are si el mici scapari
4.Imi pare rau dar la Opera nu pot sa ma pronunt deoarece nu am incercat...

Raspunsul:Google Crome

| User a răspuns:

Mozilla clar. Are o gramada de add-on-uri utile (WOT, flashblock, FoxTab, foxy tunes, etc) si e foarte rapid. Chrome si Opera nu-mi plac. Exploreru e groaznic.

| unknownn a răspuns:

Mozzila si google chrome, foloseam mozzila dar nu imi merge ceva pe youtube si acum folosesc Google Chrome

Raspunsul final este:Google Chrome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera-aia am si eu.
E cel mai rapid, cel mai bun, e in lb.romana.
Nu mi s-a blocat niciodata.
Ai o multime de alegeri(semne de carte etc.), daca stingi calculatorul deodata (fara sa dai start-shut down)a 2a zi iti apare un tabel de unde poti continua ce ai facut in ziua trecuta...
Eu iti recomand Opera, caci am avut s mozilla firefox si google crome.
Mozilla firefox-merge foarte greu
google crome-nu recomand
Opera e cea mai buna alegere.
Pana si telefonul are la internet Operalaughinghappy->serios!
Fundita?

| R9kitty a răspuns:

Leam avut pe toate si mie mi-a placut cel mai mult google chrome si mozilla firefox... dar incearcale pe ambele, sunt okhappy