| CelMaiProstDinCurteaScolii a întrebat:

Care e cel mai bun 1) internet ex.
2) mozilla firefox
3) google crome
4) opera happy
folosesc internet ex si mozilla si nu-s prea multumit? deci care e mai bun.big grin dau si funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Optima a răspuns:

Google chrome si opera

67 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

1 - internet explorer - de la versiunile 8 in sus e un browser ok
2 - firefox - cel mai customizabil browser
3 - google chrome - un browser cu un look deosebit si care prinde la fraieri chiar din aceasta cauza
4 - opera - cel mai rapid browser dar foarte putin custumizabil browser
La astea mai adaug eu numarul 5 si anume Safari - browserul de la Apple, cel mai futurist, un look mult mai deosebit, dar care mananca resurse cat un counter strike. happy

| UNfriendLY a răspuns:

1) google chrome
2) opera
parerea mea : in ordinea aia, cele mai bune :=)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum folosesc google chrome.
Pa, pa

| unknownn a răspuns:

Mozzila si google chrome, foloseam mozzila dar nu imi merge ceva pe youtube si acum folosesc Google Chrome

Raspunsul final este:Google Chrome

| User a răspuns:

Mozilla clar. Are o gramada de add-on-uri utile (WOT, flashblock, FoxTab, foxy tunes, etc) si e foarte rapid. Chrome si Opera nu-mi plac. Exploreru e groaznic.

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

1. Safari
2. Chrome
3. Firefox
4. Explorer
eu sunt pe explorer il modific cum vreau ca e simplu facut rolling on the floor

| Jadis a răspuns:

Opera opera opera is super multumita de el mai ales ca ai casutele alea unde iti pui ce adresa vrei happy

| PinkDea a răspuns:

Google crome

| R9kitty a răspuns:

Leam avut pe toate si mie mi-a placut cel mai mult google chrome si mozilla firefox... dar incearcale pe ambele, sunt okhappy

| BackAgainToTPU a răspuns:

Nu folosesc niciuna din ele, ci folosesc Chrominum, tot de la Google, a fost leaked de pe un site.
Nu avea kit de instalare asa ca i-am luat exe-ul si i-am facut shortcut iar folderul l-am pus in Program Files
Am Windows 7 big grin

| Psihologul a răspuns:

Google Crome. Recomand.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu le-am incercat pe toate si votez categoric pentru Google Chrome.

| BruneTTe a răspuns:

Mie`mi place mult Mozilla si nu renunt la el. mi se pare cel mai bunhee hee

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Opera si google chrome. Eu momentan folosesc google chrome. e un browser bun.Bafta!

pa, pa.

| iuli a răspuns:

Google crome. Mi se pare ca merge mai bine si mai repede netu'.

Răspuns utilizator avertizat
| traficanta a răspuns:

Opera love struck

| Crisyy a răspuns:

Statisticile arata ca Mozilla e cel mai bun browser.eu personal prefer chromehappy

| Cherisheverything a răspuns:

Google chrome si opera. sunt destul de fast. Mozilla e super incet la mine. si urasc internet explorer.

| Sconcsiş a răspuns:

2&3

| Aleeeeeeee a răspuns:

Eu folesesc google chrome, il am deceva timp si imi place mai mult decat internet explorer sau mozila.

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Eu folosesc google chrome si imi plc =p~ inainte aveam i. e. dar nu mi placea.

| Диана a răspuns:

Eu folosesc Google Chrome si... e asa si asa. laughing

| lya18 a răspuns:

Google chrome happy

| v1sE a răspuns:

Mozila clar.

| Eusunteu a răspuns:

Eu folosesc google chrome. E super.incearca=l nu o sa=ti para raubig grin...

| Zoombe3 a răspuns:

Eu prefer int. ex., sotul opera, am incercat Google chrome si mananca rusurse ca dinozaurul, este cel mai prost.

| Mmarryy a răspuns:

Eu folosesc mozilla si mi se pare cel mai bun. Internet explorer mi se bloca des si am renuntat la el iar opera nu imi placea deloc. happy

| byancacool a răspuns:

Buna eu le-am folosit pe toate.Sincer de mozilla am fost dezamagita, de internet explorer am numai "laude"rolling on the floorda de unde e praf rau, google chrome este marfa si cel mai multumita sunt de opera.