| CelMaiProstDinCurteaScolii a întrebat:

Care e cel mai bun 1) internet ex.
2) mozilla firefox
3) google crome
4) opera happy
folosesc internet ex si mozilla si nu-s prea multumit? deci care e mai bun.big grin dau si funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Optima a răspuns:

Google chrome si opera

67 răspunsuri:
| Arlechino a răspuns:

Nu stiu de ce nu esti multumit de Mozilla, mi se pare ok, il folosesc de vreun an cred si sunt foarte multumit.

| ღღღellaღღღ a răspuns:

Dupa mine Mozilla e cel mai bun tongue funda? big grin

| vev a răspuns:

Vin cu un raspuns de la unul mai priceput la asa ceva.

internet explorere nu face deloc minuni, nu iti protejeaza datele, parolele, etc. e usor ca un hacker sa afle datele tale personale.

google chrome. nu prea este un browser, bun, este cel mai slab din dpdv al protectiei, desi cand trebuie sa te loghezi undeva aduce foarte bine numele si parola singur.

opera. opera este cel mai folosit, are si acele taburi ajutatoare.

mozila este cel mai bun! poate salva multe siteuri in memorie, fara mult spatiu ocupat, plus ca, la fiecare download, scaneaza datele, cu antivirusul propriu al mozzilei. pe langa asta, este cel mai sigur dpdv al protectiei de date,.

| georgianat a răspuns:

Google chrome rullz \m/

| sioma a răspuns:

Internet ex. merge greu da mozzila firefox e superrrrrrrrrrrr are teme foarte multe... opera nu folosesc iar google chrome laganește

| AlexSarbu a răspuns:

Pai tocmai pe cel mai bun nu-l folosesti. Google Chrome is the best!

| georgyana87 a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de google crome dintre toate happy

| ooroby96 a răspuns:

3-google chrome...il folosesc si eu si e foarte bun