| Mihai_Răileanu_1991 a întrebat:

Care e cel mai bun antivirus? sa nu consume multe resurse si sa nu isi faca update toata ziua

Răspuns Câştigător
| VictorL a răspuns:

Buna Cel mai bun Antivirus este Microsoft Security Esentials E Gratuit 100% si fara UPDATE 100% si scaneaza automat sistemul saptamanal E Official Microsoft Antivirus te sfatui sa-l downloadezi de pe http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/security-essentials-download
FUNDA?

10 răspunsuri:
| Cozzmy13 a răspuns:

BitDefender, in plus e facut de Romani...

| BassHunter13 a răspuns:

Eu iti recomand Avast si Norton!

| maxb a răspuns:

Pai daca nu face update-uri atunci de ce il mai pui.Ca update-urile alea sunt de securitate pentru a actuazliza baza de date. Poti folosi avast! deoarece are si conexiune Cloud adica este in continuu conectat cu server-ul de la avast! asta rezulta in mai putine update-uri.

| TheEyes a răspuns:

Avast sau kaspersky

| RasturnicaSiTrixy a răspuns:

GData, the best of the best

| aaaddd112 a răspuns:

ESET NOD 32 insa o sa ceara si update
ceva imposibil la un antivirus sa nu ceara update.

| kiiikiikik a răspuns:

Recomand Microsoft security essentials

| GIXGXXXX a răspuns:

Bitdefender

| Vovika96 a răspuns:

Microsoft security esential daca ai windows 7