| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai bun, nou si rapid browser de internet la care sa nu trebuiasca sa instalez Flash Player?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cel mai bun e google chrome!
http://www.google.com/......index.html

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DonAnonymius a răspuns:

Ce îndrugi aici? Ca să poţi să vizualizezi ceva pe internet,să îţi mearga jocurile în Flash şi multe altele îţi trebuie obligatoriu Adobe Flash Player, indiferent de ce browser ai avea tu. Oricum, eu iţi recomand Mozilla Firefox.Este cel mai sigur şi mai avantajos dintre toate browser-ile existente.Dar,dacă tu preferi să fie rapid, nu bun, Opera te poate ajuta.Hai succes.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Ce e frate cu panarama aia de google chrome.mie imi place mozzila si opera 10.incearca.si oricum la orice browser iti trebuie Adobe.tu ai pus intrebarea asta pentru ca nu stii de unde sa downloadezi Adobe flash player.asa e?

| Mihnea2010 a răspuns:

Si eu folosesc google chrome, este cel mai bun. dar si parintii mei folosesc calculatorul si am pus browser prestabilit mozila sa il foloseasca ei si eu fa pot sa las facebookul conectat pe chromewinking

| Ali27 a răspuns:

Dupa parerea mea Google Chrome

| Giuraniuc_Dan_1983 a răspuns:

La toate trebuie sa instelzi, dar cred da Firefox e cel mai fiabil. Poti incerca cu un joc flash sa vezi : http://www.jocuri77.com/jocuri-mario/