| eu_stie_tot a întrebat:

Daca Ipad nu suporta flash player asta inseamna ca cu un Ipad nu pot sa vad fisierele si filmuletele in format flv de pe internet, gen cele de pe youtube? Dar daca instalez alt browser pe Ipad decat safari? Ar merge sa imi pun flash player?

2 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

Nu poţi vedea fişiere video în extensie.flv... din pacate, indeferent de browser.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca poti sa vezi videoclipuri pe Youtube de pe Ipad. Ca sa vezi videoclipuri pe Youtube de pe Ipad nu ai nevoie de Adobe Flash, merge fara. Insa nu poti sa vezi filme online sau videoclipuri de pe alte site-uri. Cauta pe appstore de pe Apple.com ca mi se pare ca a aparut Adobe Flash Player pentru Ipad si Iphone.