| nicp a întrebat:

Care e diferenta conceptuala intre un forum si ce se intampla pe tpu.ro?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa cele spune de ceilalti designul site'ului.Nu'mi plac forumurile tocmai din cauza astalaughing

4 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Forumul e ceva mai complex si cu alte reguli. TPU e un site simplu unde unii pun intrebari si ceilalti raspund

| MihaiA a răspuns:

Si pe langa raspunsul danielei, adaugam si Pasiune.

| remus a răspuns:

eu am gasit foarte multe raspunsuri la ceea ce ma preocupa in vaste domenii, sincer aici se poate sa ne si analizam ......in urma raspunsurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Nicoleta,
Cred ca iti pot raspunde. La un forum poti sa-ti spui parerea asupra unei teme date sau poti propune o tema care sa fie dezbatuta de cei care intra in forumul respectiv. La TPU.ro este altceva... Cineva care are o intrebare sau o nelamurire asupra unei probleme, indiferent care, poate sa-si puna intrebarea si poate astepta raspunsuri de la alte persoane, raspunsuri care nu comenteaza un subiect ci ofera raspunsuri. Cred ca asta este diferenta: la forum se dezbat teme, la TPU se raspunde la intrebari...
Daniela