| ElenaGilb3rt a întrebat:

Care e mai bun htc wildfire sau samsung galaxy mini?

Răspuns Câştigător
| 2Fast4You a răspuns:

Personal iti recomand HTC Wildfire. Este mult mai complex decat Samsung Galaxy Mini, si are mult mai multe aplicatii.

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna Inna,
cele doua telefoane se aseamana foarte mult ca specificatii. Galaxy mini vine cu Android 2.2, iar HTC cu 2.1, dar se poate face update la 2.2. Marimea si rezolutia ecranului este aceeasi, frecvenele de retea sunt aceleasi, ambele accepta carduri de pana la 32 GB. Galaxy mini are rezolutie de doar 3mp fata de 5mp la HTC. In mare sunt cam la fel, dar desi HTC are unele avantaje, se mai intampla sa aiba probleme cu componentele fizice, si as alege Galaxy mini, care este mult prea ieftin (fata de alte telefoane) pentru ceea ce stie: http://goo.gl/VdoQ2
Succes;)

| hSh3ad a răspuns:

Eu spun ca Galaxy mini...

| rmr12 a răspuns:

Eu iti recomand HTC wildfire are mai multe aplicati si este mult mai bun ca sansung galaxy mini funda

| ElenaGilb3rt explică:

Multumesc .