| Alin_Statie_1995 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus pentru tableta cu android? va rog spuneti-mi azi...

Răspuns Câştigător
| YoDavyd a răspuns:

Eu pe tableta aveam avast care e cel mai bun pe calculator, dar pe tableta descarca-ti 360 mobile security. Eu pe asta il am si e foarte bun.
Funda?

| Alin_Statie_1995 explică (pentru YoDavyd):

Eu am avast pe calculator. Si pe tableta am avut si mergea greu ....Multumesc pentru raspuns

2 răspunsuri:
| eentrul a răspuns:

Eu am pe tableta Bitdefender Antivirus Free si sa stii ca merge super bine! Iti arata pentru fiecare aplicatie ce plusuri si ce minusuri are... Sper ca te-am ajutat!