| cata_6196 a întrebat:

Care este cel mai bun internet mobil pentru laptop? de la vodafone sau orange, zapp? va rog detalii

15 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Puterea semnalului in zona in care te afli, cred ca da calitatea. Eu am orange dar nu mereu sunt multumit. Ptr comunicare este suficient.

| cLaudYu a răspuns:

Daca ai semnal 3G, cel de la Vodafone merge destul de bine.

| Flav a răspuns:

Si eu pe un laptop am net de la Vodafone. Maine dimineata plec la mare. Daca observi ca postez pe TPU. si n-am nervi, inseamna ca totul e ok big grin

| hashe86 a răspuns:

Dupa ce am denigrat vodafoneul prin alte raspunsuri, le mai salvez putin imaginea spunandu-ti ca netul lor cu noul modem stick merge destul de bine, asta daca ai suficient semnal(eu nu prea am)., ai face rareori figuri dar e de inteles, care din noi nu facem.
despre ceilalti nu ma pot pronunta.

| Irina a răspuns:

Eu le-am avut pe toate si am ramas la vodafone, e cel mai bun. asa ca un fel de top cel mai prost e zapp-ul, fugi cat poti de el, apoi orange iar pe primul loc vodafone.

| inna a răspuns:

Mie mi se pare orange.

| andreig a răspuns:

Internet MOBIL pentru laptop rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua. Poate va este de ajutor un astfel de articol. Nu va da raspunsuri cu privire la cel mai bun internet mobil pentru ca totul tine de nevoile si cerintele fiecarui client, dar cu siguranta poate clarifica anumite aspecte legate de internetul mobil intr-un mod total obiectiv http://www.gabrielursan.ro/2009/11/cel-mai-bun-internet-mobil/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Orange este cel mai bun, pentru ca are 2G si in afara ariei 3G. Sigur ca mai au mult de lucrat la el, dar sunt net peste ceilalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Orange si is multumit de el. Vi-l recomand la toti, fiid cel mai bun. Si sunt si mai seriosi decat ceilalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara sa clipesc macar aleg Orange. Imi place pentru. ca sunt mai seriosi in comparatie cu Vodafone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange sunt cei mai buni din punctul meu de vedere. Hai servus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange sunt lideri la internet mobil si telefonie mobila. A venit tare si Vodafone din urma, dar in curand Orange va prinde iarasi viteza si se va indeparta pe segmentul internet broadband.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange sunt cei mai buni.