| UIV27 a întrebat:

Care este cel mai bun laptop pana in 1500 lei, pe care il pot cumpara?

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

La un asa pret oricare dintre laptop-uri este bun numai pentru net si muzica, filme ce-ti mai pui tu pe el dar jocurile NU vor merge! Bafta!

| horia2012 a răspuns:

Mai asteapta si fii pregatit sa mai pui100-200 lei si cand vor fi reduceri iti unul mai bun care e 1800-1900 la reducere.

| untu a răspuns:

Sa vezi la magazine laptopuri de marcile HP si COMPAQ, acela sint bune pentru jocuri, dar numai sa contina procesorul AMD!

| DimLight a răspuns:

Uita-te la performantele placilor video altceva n-am ce sa-ti zic, diferentele de procesoare nu cred ca-s asa mari la preturi asemanatoare

| rapp2020 a răspuns:

Laptop i5 generatia a3a

| Rony56 a răspuns:

Pai ti-l spun, dar dupa ce raspunzi la aceasta intrebare:
Tu pentru ce iti iei acel laptop? Pentru Gaming sau ai nevoie de el in unele locuri, sa stai pe net si sa te informezi.
Daca vrei Gaming, i-ati unitate. Dar raspunde-mi la aceasta intrebare.

| Mariusflo a răspuns:

Uite unul destul de bun care e redus de la 1800 lei la 1499 ar fi acesta: http://bit.ly/1rvQWAv

Configuratia e f buna pentru banii astia

- procesor i3 de 1.8
- 4gb ram
- 500 gb hdd
- placa video Ge force 710 M

| UIV27 explică:

Pai as vrea si putin gaming, dar ceva gn fifa 14 si in rest pentru scoala