| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun program de editat fotografii?

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Logic ca Adobe Photoshop.Deasta toate companiile care se ocupa cu editing-ul foto folosesc acest program.

| anonymous09 a răspuns:

Photoshop, il gasesti gratuit pe internet sau daca vrei poti sa il platesti ca sa il ai pe tot. ca sa stii cum sa editezi sunt diferiti tipi care te invata pe youtube big grin p.s. varianta gratuita e trial

| Shooter a răspuns:

Photoshop normal.

| Emmmmmm a răspuns (pentru Shooter):

Da photoshop e cel mai bun dar trebuie sa platesti ca sa poti salva pozele.

| AlexMrs a răspuns:

Photoshop! clar!

| Emmmmmm a răspuns:

PIZAP
e super:http://pizap.com/index.php?firstvisit=false...dai aici start. editezi poza si apoi in dreapta sus scrie SALVEAZA POZA dai acolo apoi dai download
p.s. poza mea e editata prin pizap:X

| SkYArRoW a răspuns:

Photo scape sau imikimi

| deea_8087 a răspuns:

Picmonkey e online

| Rebecaa14 a răspuns:

Photoshop si Photoscape

| KrystyaNNo29 a răspuns:

Photohop..Photoscape...