| WeAreSmart a întrebat:

Care este cel mai bun soft de curatat si optimizat PC-ul?

10 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Un antivirus
nod32, avira sunt printre cei mai populari si cei mai buni.

si ccleaner

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bun e Panda Cloud.

| K0sti a răspuns:

Nu exista asa ceva! S-a mai discutat asta!

| Jipa95 a răspuns:

Toate sunt niste gunoaie create in scopuri de marketing. Mai mult iti afecteaza registry decat sa faca un bine.

| AdrenalinTm a răspuns:

Cclener,Windows Doctor.sunt cele mai bune

| xr0sioRx a răspuns:

Cclear, cel mai bun, recomand.

| 4BubaNeagra a răspuns:

Tuneup Utilities, o sa-ti placa 100%
-iti curata pc-u de erori
-il poti optimiza cum vrei tu (grafica-viteza.)
-isi face singur treaba! happy

| MunteanuIoan a răspuns:

1. CCleaner
2. ComboFix
3. AdwCleaner

| PCinfo a răspuns:

Iti recomand CCleaner Professional Plus versiunea trial pentru a curata fisierele si registrele windows-ului (complet nefolositoare).
Si pentru o buna optimizare in jocuri sau in general iti voi recomanda Razer Game Booster, un soft proiectat pentru a ajuta imbunatatirea performantei calculatorului dvs. in gaming.
Link CCleaner (versiunea trial) : https://www.piriform.com/ccleaner/download
Link RazerGameBooster: http://www.razerzone.com/cortex/game-booster (programul este gratis dar iti va trebui RazerID care il poti face pe site simplu!)
Funda?