| MissDelevingne a întrebat:

Care este diferenta dintre un aparat nikon coolpix l21 si unul l22?
Funda

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus Adri! Nikon Coolpix L 22 este unul dintre cel mai bine vândute aparate de la noi din ţară. Se învârte în jurul preţului de 450 RON şi beneficiază de senzor CCD, 12.0 megapixeli efectivi, zoom optic 3.6x, zoom digital până la 4x şi reducerea electronică a vibraţiilor. Acest model se află la concurenţă cu modelul Nikon Coolpix L 21, care se învârte în jurul preţului de 350 RON, fapt care se explică prin faptul că acest model are doar 8 megapixeli.
O seară cu zâmbet să ai!

1 răspuns: