| yomihay98 a întrebat:

Care este mai buna in parerea voastra : Xbox 360 sau PS3?

3 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Salut!
si eu am avut aceasta dilema tongue!
Dar am ales xbox 360... pentru ca:
-grafica este mai buna
-controllerul mai comod si dupa parerea mea arata si mai super!
-consola arata mai bine
- poti sa iti cumperi un senzor Kinect, care este super

big grin dar si ps3-ul este o consola foarte buna

in legatura cu jocurile la cele doua console, ps3-ul are mai multe exclusivitati ( ex: god of war III ) tongue dar si xbox-ul are exclusivitati super!

acum iti dau un sfat :

alegeti consola dupe jocuri, care are mai multe care iti plac... deoarece la Hardaware dupa parerea mea sunt la fel big grin

Răspuns utilizator avertizat
| alienkros a răspuns:

Xbox 360 e mai in voga si apar mai multe jocuri la el plus ca ai si mai multe optiuni!