| kryOwEEd a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cea mai buna consola de Jocuri? XBOX ONE, 360 sau PlayStation 3 sau 4?

4 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Cred ca intre Xbox one si Ps4 e o chestie de gust. Uita-te la review-uri si alegi ce iti place. Nu e ca si cum ai avea de ales intre o Dacie si BMW.

| Sheldon a răspuns:

Xbox one zic eu

| IONUTAlexandru2015 a răspuns:

Cele mai bune console: PlayStation 3 si PlayStation 4.

| praslea01 a răspuns:

Eu am xbox si merge foarte bine iti spun ca merita un xbox. xbox one este 1600lei dar nu au multi pe cand xbox 360 au foarte multi si poti sa faci schimb de jocuri mai ales sa-l modezi descarci jocurile pe cd sau in memoria lui.playstation-ul daca il modezi te tine un an, apoi se duce softul. Mai bine un xbox 360 elite modat. Funda?