| rlr09 a întrebat:

Care este the best antivirus of the world?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai cel mai bin este bitdefender, are si un certificat, amr go nu-s tiu cum se numeste exact, dar el e the best. PRintre fruntasi se afla si karspersky, panda, fsecure, avg si restul care sunt promovati aproape intuil, mai ales nod, fiind unul dintre cei mai slabi

| ionutz03 a răspuns:

Usturoiul intareste foarte mult sistemul imunitar.

| CharlieHarper a răspuns:

Avira am și e uber bun, îl folosesc de 3 ani.

| rutanklan a răspuns:

Vitamina C

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

AVG este cel mai bun, eu l-am descarcat gratis(adica doar ca sa imi elimine virusii) si sunt foaaaaarte multumit de el, de nu ma crezi probeaza-l.

| nouamm a răspuns:

Toate sunt bune. daca ai licenta la ele.

| adonnys a răspuns:

Depinde de fiecare utilizator. Eu unul sunt superincantat de Kaspersky deoarece pc meu are 2 ani de la precedenta formatare si nu a niciun virus. Multi ar spune ca bitdefender dar eu optez pentru Kaspersky.