| Paul260 a întrebat:

Care ii mai bun windows, vista ultimate sau 7 ultimate, si cate resurse foloseste ambele?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Windows 7 pentru ca e mai stabil,un alt criteriu de clasificare nu prea exista pentru windows-uri,gen ala are teme mai misto sau ala e mai nou,totul trebuie sa mearga pe performanta, personalizarea e foarte usor de facut, nu este un impediment.Ambele sunt bune daca sunt pe dvd original adica cu licenta, ceea ce folosesc majoritatea crapa repede pentru ca nu au habar sa foloseasca un pc si pentru ca tot ce inseamna warez e ca si fake-urile din comert, adica de proasta calitate.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HTMLCOCULY a răspuns:

Windows 7 ultimate foloseste mai putine resurse decat vista si 7 e mult mai bun si mai nou!