| rlr09 a întrebat:

Care laptop este mai bun pentru gaming?
Laptop Dell Inspiron N5110
SAU
Laptop Samsung NP300E5Z-S07RO.

6 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Samsung NP300E5Z-S07RO imi pare mai ok putin din punct de vedere al procesorului, al memoriei ram si nu in ultimul rand al placii video care are o performanta ceva mai ok decat cea de pe Dell n5110. Daca te hotaresti asupra samsungului arunca o privire intr-un carrefour daca ai in apropiere, am impresia ca il au la promotie undeva la 2299 sau mai putin...

| IulianP a răspuns:

Daca vrei gaming si nu ai nevoie de mobilitate mergi pe un desktop.
Ce buget ai?

| GrE3n a răspuns:

GAMING?>LAPTOP>OH SHIITTT!
Cum sa faci gaming pe laptop?
spune bugetul si te ajutam noi sa faci un pc desktop
Nui asa Iulian?happy