| qSt1le a întrebat:

Care placa video este mai bunatonguelaca video ASUS AMD Radeon HD 7770 HD7770-1GD5, 1024MB GDDR5, 128bit si Placa video GIGABYTE GTX 650 GV-N650OC-2GI, 2048MB, 128bit

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

Din cele doua sugerate de tine ar fi mai bun asta Placa video GIGABYTE GTX 650 GV-N650OC-2GI, 2048MB, 128bit ( a doua optiune )

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AMD e mai bun.
uite aici
https://www.youtube.com/watch?v=vT8iIObGEn4
la varsta ta te omori mai mult cu jocuri, asa ca o sa iti convina videoul, daca stii engleza desigur

| kar1GaNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, dai si tu vide-ouri aiurea, crezi ca el va intelege ce zice ala?

| qSt1le explică (pentru kar1GaNNN):

Raspunde-mi si mie la ala la calculator ca tiam mai pus o intrebare

| anonim_4396 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

De ce aiurea? ai vazut diferenta nu? ca nu intelege el, nu e problema mea, sa citeasca mai mmult de pc-uri inainte sa ii se cumpere unul