| iwancelgroaznic a întrebat:

Care placa video este mi buna : Nvidia GeForce GT 525m 1GB sau Ati Mobility Radeon HD 5650 1GB?

2 răspunsuri:
| Robeert98 a răspuns:

Salut! Eu am placa NVidia, dar dintre cele care le ai tu de ales, mai buna este ATI. Sper ca ti-am fost de foloswinking

| sk8punk_1616 a răspuns:

Salut! Si eu voi cumpara o placa nVidia gt 525m. uitete la cateva reviewuri pe youtube si vei vedea ca nVIDIA este mult mai buna si la calitate si la pret. ma rog acum depinde de tine Ati radeon iti da mai multa claritare si mai multa imagine dar nVIDIA iti da foarte mult fps daca ai nevoie pentru counter strike call of duty. etc eu spun ca e mai buna nVIDIA!