| Smiley9 a întrebat:

La capitolul: placi video... ce ati alege dintre urmatoarele: nvidia geforce gt 520m, ati radeon hd 5470 sau ati mobility radeon hd 5650? Care stiti ca ruleaza cel mai bine un joc!? (de exemplu GTA 4). Astept parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| ionut95gr a răspuns:

Nvidia geforce gt 520m e net superioara.eu te sfatuiesc sa alegi nVIDIA gt 520 pentru ca placa asta o am si eu si merge orice joc fara probleme:pes11, 12 sau fifa11

2 răspunsuri:
| Hasss a răspuns:

Eu as alege ati radeon 5650 acu alegi ce vrei tu tongue si gta 4 ar merge la max setting pe aceasta placahappy

| Liquify a răspuns:

NVidia e superioara in ceea ce prieveste categoria jocuri.