| TheSCHEPSIS a întrebat:

Care procesor este mai bun dintre acestea suportate de placa mea de baza?

http://www.emag.ro/......ES4H2BBBM/

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Initial credeam ca ai niste procesaore de unde sa alegi. Ma rog, nu mai conteaza. Cele mai ok procesoare pe care le poti pune sunt din generatia: AMD Phenom II X6
AMD Phenom II X4 Quad Core
Daca gasesti un amd athlon x4 960T poate ai noroc, ca se poate debloca in x6.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Care is procesoarele?

| TheSCHEPSIS explică (pentru sltlp):

Procesoarele sunt jos la specificatii.

| TheSCHEPSIS explică (pentru sltlp):

Ok, multumesc!

| sltlp a răspuns (pentru TheSCHEPSIS):

Initial credeam ca ai niste procesaore de unde sa alegi. Ma rog, nu mai conteaza. Cele mai ok procesoare pe care le poti pune sunt din generatia: AMD Phenom II X6
AMD Phenom II X4 Quad Core
Daca gasesti un amd athlon x4 960T poate ai noroc, ca se poate debloca in x6.

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Unde ai pus procesoarele? uite unu care il suporta http://bit.ly/1nijtd0