| DestinyDD a întrebat:

Care se pricepe la IT sa ma ajute si pe mine va rog.Ideaa este ca vreau sa particip la un concurs pe facebook si organizatorii vor ca fiecare participant dupa ce da like paginii concursului sa dea si Share pe Facebook postarii concursului si sa fie setat Public.Problema este ca eu am pofilul sa fie setat ca privat doar pentru prieteni si nu cred ca vor vedea pe Wall ca eu le-am dat Share. Daca exista vreo solutie sa rezolv problema.asta ca linkul sa apara public organizatorilor concursului dar fara ca profilul meu.sa.fie public.Sper ca a inteles cineva. ceva.din ce am scris ca sa primesc.macar un sfat. straight face

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Concursul ala e fake: stai linistit ca nu castigi nimic oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiBolos a răspuns:

Nu te lua dupa prostiile alea, chiar crezi ca in vremurile noastre unii oameni sunt dispusi sa-ti dea tine ihpon-uri, haine de firma, masini pentru ca le-ai dat un like&share?