| dorys1frumusik a întrebat:

Care sunt cele mai bune epilatoare philips sau braun? si ce tip de epilator ( discuri, de racire. etc) mersi

Răspuns Câştigător
| jolie_3446 a răspuns:

Braun sunt cele mai bune. Tipul pe care il alegi depinde si de cat de mult poti suporta durerea.

1 răspuns:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Parerea mea este ca cele mai bune epilatoare sunt cele de la braun (in ciuda faptului ca al meu este rowenta)... Sunt cu pensete... numarul de pensete difera in functie de model... au atenuator de durere... si de obicei si husa de transport...
Probabil te-ai gandit la philips satinelle ice... cunosc pe cineva care are... a spus ca nu e... special...