| RAY a întrebat:

Care sunt cele mai uimitoare lucruri care teau enervat de cand folosesti laptop/pc?

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cand se blocheaza atunci cand fac ceva important, cand mi se termina bateriile la tastatura si mouse (fara fir) fix atunci cand joc ceva sau atunci cand merge perfect si dintr-o data "moare" laughing, dar e si vina mea, deoarece eu bagam prostii (multe jocur i si programe ) in el. Dar pe tine ce te-a enervat cel mai mult laughing?

| RAY explică (pentru Sn4k3):

Ultima oara mi sa instalat windows cam 70% apoi imi spune ca numai poate boota de pe cd, dar am rezolvat cu un stik mia stricat ziua,noaptea,desigur multe alte probleme tot intarnesc,instalezi totul isi apare boot msrg mising, this partion canoot formatation ist gpt, alte minuni, blu scream etc bine nu la pc meu,dar sunt multi care au niste vechiturii de calculatoare, proaste, antice, dincolo dai doar de sisteme bune e simplu aici multe gunoaie, frate vezi oamenii cu tigara in gura si bautura

| Sn4k3 a răspuns (pentru RAY):

Da, si eu am patit asta laughing. Din fericire mai aveam un DVD cu alt windows care a mers. Mda, eu ma gandesc sa imi cumpar un laptop. Am 15 ani, de la anul voi fi la liceu si o sa ma apuc sa invat informatica. Jocurile nu ma mai pasioneaza deloc. A da, alta chestie care ma enerveaza laughing, calculatorul meu e bunicel, procesor 3 ghz quad core, 4gb ram, placa video 4gb ddr3, dar cateodata merge foarte naspa. Chiar azi i-am reinstalat windowsul, a mers bine la inceput si dupa a inceput sa mearga sacadat. De asta vreau eu sa imi iau laptop.

| RAY explică (pentru Sn4k3):

Eu am patit-o duminica seara noroc cu o fata si eu cu un windows am rezolvat, asa rusine mi-a fost era fata, si al meu e cam ca al tau la capitolu cpu, la ram am 1 gb dar pentru mine e ok, placa video 128 mb dar cand o instalez se restarteaza, am xp, merge fb n-am probleme deci e la 60 grade mereu na l-am primit gratis de a cineva n-am pretenti, bine nu mergea avea ramii defecti cu memtest i-am aflat buba, nu conteaza varsta important e sasi placa sa ai rabdare, ambitie, incredere, si sa vrei, crede-ma ca asta conteaza

| windowlicker a răspuns:

cand sterg system32 si nu mai functioneaza nimic
ah, nu o sa mai las asta sa se intample!

| RAY explică (pentru windowlicker):

In prin system restore si gata sa stii pe viitor daca nu te lasa in windows incerci hiren boot cd

| Hapa_Vasy_1988 a răspuns:

Cand se blocheaza atunci cand e ceva important, sau cand da eroare

| RAY explică (pentru Hapa_Vasy_1988):

Blocarea vine de cele mai multe ori de la cpu sau ca e prea fierbinte, descarca aida