| ILeNutsa06 a întrebat:

Care telefon este mai bun lg kp500i sau samsung f480? De ce? Vot la toata lumea si funda la cel care da mai multe informatii, va multumesc anticipat!happyhappy

Răspuns Câştigător
| agent00o a răspuns:

Pai Lg e un telefon de design, e frumos, dar nu prea e bun, Samsung e un telefon care e prea rezistent la cum nici LG la socuri, dar daca tot vrei cu screen touch incearca sa te orientezi catre un Nokia.

1 răspuns:
| agent00o a răspuns:

Nu iti cumpara LG optimus one un coleg de al meu are si ii se restarteaza singur si nu e singurul caz, isi face de cap, am mai vazut o gramada de cazuri