| andreea4ever a întrebat:

Am un telefon Samsung f480.Cum pot folosi 3g-ul? Unde dau sa imi pot face poze? Si cum il folosesc pentru video call? Mulestumesc anticipat::*

2 răspunsuri:
| HoneyBooBoo a răspuns:

Intri la meniu şi îţi va apărea http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 Dai pe camera. Şi ca să faci poza trebuie să apeşi pe un buton care se află pe lateralul tefelonului. Despre 3g nu ştiu cum poţi să-l foloseşti. :(
Sper că ţi-am fost de ajutor!
XoXo.;*

| andreea4ever explică:

Eu prin 3g ma referam la ambele intrebari.Cum pot face poze folosind 3glaughing)