| NagatoTenseiHD a întrebat:

Care windows e mai bun:
a. Windows7
b.Windows Xp
c.Windows Vista
d. Windows 2000

Răspuns Câştigător
| tiberiutiberiu a răspuns:

Clar a.(Windows 7 Ultimate)Merge beton eu il am si acum si am si un antivirus bomba.Eu ti-l recomand pe windows 7 ultimate tu il alegi pe care il vrei.E decizia ta!happy

17 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Windows 7 e cel mai bun!
Daca ai o ciorba de calculator (cum au cei care ti-au recomandat xp) atunci iti recomand XP care nu mai are suport tehnic de 2 ani si anul acesta e ultimul an in care mai primesti cateva update-uri de securitate, de drivere nici nu se pune problema - e ZERO!
Windows Vista a fost sitemul de operare cu cea mai scurta viata de la Microsoft si categorisit de altii ca -> cel mai prost sistem de operare.
Windows 2000 e OUT de mult!

| Rony56 a răspuns (pentru neluL):

Si eu am o ciorba de calculator laughing De fapt de laptop laughing Tu ma stii "Omu cu GTA IV"laughing dar nici eu nu stiu ce sa cred, pe windows 7 imi apar numai erori cu Has stopped working, si 7 e bun si XP, nu stiu ce sa cred. Daca unele programe mai noi ar fi si pentru XP, ar fi PERFECT! Eu in momentu' de fata am 8, dar nu prea imi place.

| KodrutZ a răspuns:

Windows 3.11 for Workgroups. Acuma, serios, pe ce sistem il vei instala si la ce iti trebuie?

| baiatuucupizzza a răspuns:

E. Windows 8

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Windows 7 clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mac

| Danişor a răspuns:

Chiar daca am windows 7 si este cel mai bun ma enerveaza eroarea aia has stopped working asta este singura problema in rest merge beton. Windows xp este pe locul 2.

Răspuns utilizator avertizat
| dariusbocos a răspuns:

B.Windows Xp merge excelent fara alte complicatii

| Marshal2118 a răspuns:

Windows vista si xp ar fi cele mai bune 7 si 2000 nu-mi plac in fine

| sltlp a răspuns (pentru Marshal2118):

Nu zau, dar cine esti tu ma sa iti dai cu parerea daca nu stii?

| Marshal2118 a răspuns:

Srsdani eu n-am o ciorba de calculator si folosesc xp simi merge de 2 ani si ceva cu toate am mii de jocuri simi merge f bine dar nu stiu dc am pus vista vroiam sa pun doar xp in fine

| MonsteR_4456 a răspuns:

A. Windiws 7 - Este un windows "inteligent" are putine erori si ruleaza mai bine windowsul

b. Windows XP - este o legenda, dar deja este invechit. Da multe ori si nu mai poate rula dupa 3 luni si trebuie reinstalat, fata de windows 7 il rezista mai mult de 3 luni(parerea mea)

c. Windows Vista - Cel mai prost produs de la cei de la Microsoft. Nu ti-l recomanda

Windows 200 - Pe bune?

Concluzia: Windows Seven (7) daca ai un procesor bun si peste 2 GB Ram.

| Tonciu_Cosmin_1999 a răspuns:

Eu clar aleg Windows 7 ca e mai bun si ca merge rapid, ca sa vrei sa mearga rapid trebuie sa ai Adobe Flash Pleyer si mai trebuie sa ai memoria mare la PC. Eu insa il am de 73 de Gb.

| AdaP a răspuns:

Eu sincer, zic ca b. Windows Xp, pentru ca am si eu instalat pe calculator si mi se pare destul de bun!
Sper ca te-am ajutat
! happy