| Ilovebubblegum a întrebat:

Cat ar costa telefonul Samsung Galaxy Ace daca sunt pe Vodafone? Si pe liber ( in general ) cat costa?

P. S. ce pareri aveti despre acest telefon? whistling

2 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

La Vodafone costa 899lei, si e un super-telefon, are procesor de 800mhz, camera de 5mp cu blitz, wifi tot ce ii trebuie,ca telefon e destul de rezistent la ecran, baterie, si astea ma refer, dar carcasa i se desprinde la orice cazatura, oricum eu il recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 889 lei. Este un telefon prezentabil; are multe facilitati!