| R1e2b3e4c5a6 a întrebat:

Cat este un telefon Samsung Galaxy S II la liber de la Vodafone?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am luat acelasi telefon de pe eMAG si am dat 1600 lei.La cosmote la liber era 1950 lei si la Vodafone 1800 lei.Chiar crezi ca se merita? laughing

| Vvistula a răspuns:

Bai nu fii fraier uitate pe telefonultau.eu e cel mai amre site de telefoane din Romania e 1500 lei a scazut mult pretul de cand cu s3 acolo e cael mai bine sa te uiti asa iti pierzii bani degeaba la alte magazine

| owadel a răspuns:

Galaxy S II se vinde la liber pe site-uri gen eMAG, ro cam cu 1600 RON si la Vodafone ar trebui sa fie tot cam atat