| DarkShina5566 a întrebat:

Cat costa sa reincarci un cartus color de imprimanta?

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Depinde de imprimanta intre 10-50 ron

8 răspunsuri:
| RăzvannRăzviii a răspuns:

Depinde cate culorim, e in Altex parca 80 de lei cartus nou... de incarcat cred ca 40 de lei thinking

| caractere a răspuns:

Nu mai mult de 10 min.

| caractere a răspuns:

Nu cred ca mai mult de 35 de lei.

| alexpr2000 a răspuns:

25 lei

| elys09 a răspuns:

Eu am dat 20 lei depinde de oras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu ai specificat ce cartus ex: brother, cannon stiu ca la brother sa cumperi un cartus e 70 lei negru si ala color mult mai scump orcium nu sare de 1 milion si ala la cannon e vreo 15 lei sau 20 lei. Sper ca am putut sa te ajut

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Deci sincer eu am vazut cu 10 lei! dar cred ca mai sunt si cu alte preturi bft

| veveritzelevesele a răspuns:

Pai eu am comandat dp net si am dat 70 lei dar in magazin nu stiu cat ethinking