| Smackdown a întrebat:

Cat tine un cartus color de imprimanta?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sari cu detalii: De care imprimanta? Cate pagini color vrei tu sa tragi? Ca, daca nu tragi foarte multe, te poate tine si un an.
In general, in instructiunile imprimantei, scrie cate pagini poti trage alb-negru si cate color. Bine- asta, daca nu cumva ai instructiuni in chineza.

3 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

Depinde cat de "colorate" sunt paginile in acel document. Cei care le fabrica zic ca acele cartuse tin pana la aproximativ 300 de pagini color.

| catthshshshs a răspuns:

Depinde si cat de mult folosesti imprimanta si de cat de calitate este imprimanta.Eu am imprimanta Hp 3110 si un cartus m-a tinut un an si jumatate... Dar nici nu l-am folosit pe cel color atat de mult.Mai mult pe cel negruwinking

| Shtef a răspuns:

Depinde cat de mult il folosesti:d

Întrebări recente