| ionutzbichisadrian a întrebat:

Cat de bine isi face treaba Microsoft security essential langa malwarebytes anti-malware

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Foarte bine! Security essential e un antivirus chiar bunicel, iar combinatia cu Malwarebytes e si mai buna. Malwarebytes e unul din cei mai buni antivirusi. Concluzia...fac casa buna impreuna!

| ionutzbichisadrian explică (pentru K0sti):

Malwarebytes nu este antivirus este anti-malware.
Un anti-malaware te protejeaa de niste virusi periculosi numi
"malware"

| K0sti a răspuns (pentru ionutzbichisadrian):

Da, asa e, dar in speta e tot un antivirus! E bine venita completarea.

5 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu sunt fan Microsoft insa isi face treaba destul de binisor. malwarebytes este bun pentru calculatoarele infectate deja de virusi (pentru dezinfectare)

| Tagaso a răspuns:

Pune Avast în paralel cu Malwarebytes

| pcsick a răspuns:

De asta aveti atatea pb cu pc`ul. ca folositi toate prostiile.