| Streaja a întrebat:

Cat de bun este procesorul Intel Pentium Dual-Core e5400 2,7 Ghz? ce jocuri pot juca cu el? am 3 gb RAM si placa video Nvidia GeForce 8400 GS 500 mb pe 64 de biti si eu vreau sa imi iau o placa video de 1 GB pe 128 biti vreau sa-mi spuneti ce jocuri pot juca pe rpima laca video si pe a doua big grin pe a doua o cumpar cu 200 leiwinking

3 răspunsuri:
| heldeN a răspuns:

Poti incerca jocuri sub 2010 cu specificatiile pc-ului tau,dar nu prea recomand sa mai bagi bani in el,eventual pastrezi carcasa, dvd-rw si iei ceva nou, apoi poti juca ce vrei, asta nu cred ca e doar parerea mea, ci a multor membrii a acestui site

| Tutuianu_Razvan_1999 a răspuns:

Ai grija ca placa sa fie pe gddr5 ca sa ruleze toate jocurile( chiar si watch dogs pe low ) eu te sfatuiesc sa cumperi mai intai o placa video, apoi un procesor i3 apoi inca 4gb ram. sub 900 lei cumperi toate astea si ai sa joci ce vrei

| Gheorghie_Ovidu_1993 a răspuns:

Ati merge cu placa aia care o cumperi toate call of duty modeern warfare si seria black ops 2 gta 4 just cause 2 nfs the run! funa/