| SOFEI a întrebat:

Cat dureaza oxigenul din avion? Cum se instaleaza oxigenul in avion?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Dureaza pana se termina. Intra pe usa ca si pasagerii.

| ombladon a răspuns (pentru William):

Chiar asa de batut in cap esti?

| ombladon a răspuns (pentru William):

Aerul pe care il respiri in avion,este comprimat de catre motoare,cat timp merg motoarele, ai aer, cand se opresc, mai ai o rezerva, dar nu stiu pentru cat timp.

| Celcareajuta a răspuns (pentru ombladon):

Te contrazic! Aerul intra odata cu pasagerii intrucat acestia il aduc de acasa. Asa ca sa nu va uitati punga cu aer cand plecati cu avionul happy bineinteles ca poti sa il cumperi si direct din avion, dar la suprapret.

| ombladon a răspuns (pentru Celcareajuta):

E mai usor de adus in sticle de plastic, incape mai mult, deoarece rezista la o presiune mai mare.