| Srg_Sergiu_1994_G9UB a întrebat:

Cât m-ar costa sa imi fac un calculator pe care as putea juca CS GO decent. Daca imi. puteti spune.ce componente ar trebui ar fi perfect

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.pcgarage.ro, pune o intrebare aici, ai jos o casuta cu "suntem online, pentru ajutor", intreaba acolo si te vor rezolva 100%.

| WxRo a răspuns:

Pune aceasta intrebare pe un forum specializat ( mygarage, cgf, softpedia).In principiu pentru cs go poti face un pc cu o suma decenta, nu trebuie cine stie ce racheta de pc.

Astea sunt minimum requirements pentru cs go :

CPU: Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better
CPU Speed: Info
RAM: 2 GB
OS: Windows 7/Vista/XP
Video Card: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 8 GB